október 21, 2019

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

TRABANTEM TAM A ZASE ZPÁTKY

Foto: asfk Foto: asfk

Letné Kino Pocity uvedie na budúci týždeň večer o 21:00 pod letnými hviezdami dokumentárny film.

Premiéru mal film Trabantem tam a zase zpátky 11. apríla 2019. Do svojho letného festivalu ho v Prešove zaradili 11.6.2019 v Záhradnom kine za Scalou, Masarykova 7, Prešov.


Krajina pôvodu: Česko
Rok výroby: 2019
Jaz. verzia: česky
Minutáž: 118 min.
Žáner: dokumentárny film

O filme - Zdroj: asfk

Žltá výprava sa vracia domov! Končí posledná veľká cesta naprieč kontinentmi. V tíme tentokrát neuvidíte ženu a putovanie pod taktovkou cestovateľa Dana Přibáňa naberá na obrátkach. Žltý cirkus ide z Indie až domov. Prekonáva Himaláje, diktatúry aj výškové rekordy a stíha aj utekať pred políciou. Skrátka, táto posádka nemôže sklamať. Ničoho sa nebojí, bez obáv zvláda všetky nástrahy s čiernym humorom a sebairóniou. Návrat domov je dojemný ako ešte nikdy predtým a dokazuje, že na dobrodružstvo netreba luxus – stačia 2 trabanty, 1 maluch, 1 jawa a skupina skvelých ľudí.

Réžia, scenár: Dan Přibáň │Strih: Michal Novák│ Kamera: Zdeněk Krátky│ Zvuk: Petr Kappeler│ Komentár: David Novotný │ Producent: Jiří Konečný │ Účinkujú: Dan Přibáň, Vojtěch Duchoslav, Zdeněk Krátky, Jan Setvín, Lukáš Venclík, Marek Slobodník, Marek Duranský, Radoslaw Jona a ďalší

Rate this item
(0 votes)